Redmi Note 9 Pro 5G

Seria Redmi Note 9 to wielki sukces – smartfony sprzedają się jak ciepłe bułeczki

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Redmi to marka należąca do Xiaomi, która cały czas się rozwija. W zeszłym miesiącu firma pokazała światu wyczekiwaną rodzinę Redmi Note 9, w której skład weszły trzy smartfony: Redmi Note 9 4G, Redmi Note 9 5G i Redmi Note 9 Pro 5G. Dziś dowiedzieliśmy się, że wszystkie okazały się być naprawdę dużym sukcesem. Co jak co, ale liczby nie kłamią.

Sprzedaż smartfonów z serii Redmi Note 9 idzie naprawdę dobrze – firma ma powody do dumy

Redmi Note 9 sprzedaż

Smartfony z rodziny Redmi Note 9 trafiły do sprzedaży zaraz po swojej prezentacji. Dziś producent pochwalił się, że przez 13 dni sprzedało się łącznie ponad milion egzemplarzy Redmi Note 9 4G, Redmi Note 9 5G i Redmi Note 9 Pro 5G. To ogromny sukces, który tylko pokazuje siłę marki. Dobra cena i przyzwoita specyfikacja potrafi zdziałać cuda, o czym Redmi doskonale wie. Firma znalazła swoją niszę i nie zamierza jej porzucić.

Zobacz także: Lenovo K12 i K12 Pro oficjalnie, czyli kalka Moto E7 Plus i Moto G9 Power

Największa część smartfonów rozeszła się w pierwszych godzinach od momentu pojawienia się ich w sklepach – według poprzednich doniesień, sprzedano wówczas aż 300 tysięcy sztuk. Wygląda więc na to, że ludzie rzucili się na nowe modele tak szybko, jak tylko mogli, prawdopodobnie w obawie, że może ich zabraknąć i będą musieli czekać na kolejną dostawę. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy seria Redmi Note 9 kiedykolwiek opuści Chiny, choć niestety się na to nie zanosi. Niemniej jednak warto mieć nadzieję. Warto wspomnieć, że niemal idealną kopią Redmi Note 9 5G jest w naszym kraju Xiaomi Mi 10T Lite. Natomiast POCO M3 to odpowiednik Redmi Note 4G.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy