ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nielimitowany internet na święta w prezencie od T-Mobile. Jak odebrać podarunek?

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

T-Mobile to jeden z najpopularniejszych operatorów w Polsce. Firma od pewnego czasu znana jest ze swojej świetnej akcji promocyjnej o nazwie Happy Fridays, w ramach której klienci w każdy piątek odebrać mogą drobne podarunki. Wygląda jednak na to, że tym razem operator postanowił zaszaleć i użytkownikom zaoferuje dwa tygodnie nielimitowanego korzystania z internetu na Święta. Jakie są szczegóły oferty i jak z niej skorzystać?

Nielimitowany internet o nieograniczonej prędkości za darmo na Święta. Jak aktywować pakiet?

t-mobile gigabajty dzień przyjaźni

Z okazji Świąt, które w tym roku, ze względu na koronawirusa, mogą być dość nietypowe, T-Mobile przygotował podarunek dla swoich klientów. Już od 10 grudnia aż do 4 stycznia w aplikacji Mój T-Mobile mogą oni odebrać prezent w postaci nielimitowanego internetu na 14 dni, a to wszystko za darmo. Warto wspomnieć o tym, że internet w większości przypadków nie ma limitów prędkości. Promocyjny pakiet ważny będzie 14 dni od momentu aktywacji. Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci prywatni (taryfa T, taryfa T-Data, Rodzina) i korzystający z usług na kartę (GO!, Frii, Nowy Tak Tak, Hot, Happy, Blueconnect), jak i osoby posiadające taryfę MIX czy umowę biznesową (Magenta Biznes, Jump proFirma, Data Jump).

Zobacz też: Żabka uruchamia EKOmaty – pozbądź się plastikowych butelek i zbieraj Żappsy.

W ofercie Bez Limitu za 1 zł, 5 zł, 25 zł, 30 zł na taryfie Frii użytkownicy będą musieli liczyć się z limitem prędkości wynoszącym 15 Mb/s. Pełny regulamin promocji możecie znaleźć na oficjalnej stronie T-Mobile w wersji dla abonentów oraz reszty klientów.

Źródło: T-Mobile

Sprawdź najnowsze wpisy