Najciekawsze koncepty G4 – wybieramy najlepszą wizję rozwoju dla LG

Newsy

lg g4 koncept 5in1

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Teoretycznie niecały miesiąc dzieli nas od premiery kolejnego flagowego smartfonu tego roku. Tym razem oczekujemy na następcę LG G3, który stosunkowo dobrze ukrywa się w kieszeniach przeróżnych testerów. W takim razie postanowiliśmy zebrać najciekawsze koncepty i wybrać najlepszą drogę rozwoju dla Koreańczyków.

 

Oczywiście nie ma co liczyć, że którakolwiek z poniższych propozycji faktycznie ujrzy światło dzienne, ale widać, iż jest wiele osób, które mają pomysł na LG. Tylko, że oni nie muszą rozmawiać z księgowymi oraz nie są ograniczeni technologicznie. Niemniej jednak spójrzmy na 5 najciekawszych konceptów stworzonych przez ludzi zupełnie niezwiązanych z koreańską firmą:

 

 

Widzimy tutaj rozwiązania, z których znane jest LG od dłuższego czasu, czyli m.in. zakrzywiony wyświetlacz, oczywiście charakterystyczne klawisze z tyłu, bardzo cienkie ramki wokół ekranu, ale także pojawiło się kilka nowości. Przede wszystkim powtarzają się głośniki stereo z przodu, ale także widzimy pomysł na touchpada, jeszcze większą rozdzielczość wyświetlacza (4K) oraz wizję metalowej obudowy.

 

W takim razie, który z powyższych pięciu konceptów najchętniej zobaczylibyście w rzeczywistości i schowali do swojej kieszeni? Być może Wy macie swoje pomysły na rozwój LG? Jak sobie wyobrażacie G4?

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x