ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Najciekawsze koncepty G4 – wybieramy najlepszą wizję rozwoju dla LG

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
lg g4 koncept 5in1

Teoretycznie niecały miesiąc dzieli nas od premiery kolejnego flagowego smartfonu tego roku. Tym razem oczekujemy na następcę LG G3, który stosunkowo dobrze ukrywa się w kieszeniach przeróżnych testerów. W takim razie postanowiliśmy zebrać najciekawsze koncepty i wybrać najlepszą drogę rozwoju dla Koreańczyków.

Oczywiście nie ma co liczyć, że którakolwiek z poniższych propozycji faktycznie ujrzy światło dzienne, ale widać, iż jest wiele osób, które mają pomysł na LG. Tylko, że oni nie muszą rozmawiać z księgowymi oraz nie są ograniczeni technologicznie. Niemniej jednak spójrzmy na 5 najciekawszych konceptów stworzonych przez ludzi zupełnie niezwiązanych z koreańską firmą:

Widzimy tutaj rozwiązania, z których znane jest LG od dłuższego czasu, czyli m.in. zakrzywiony wyświetlacz, oczywiście charakterystyczne klawisze z tyłu, bardzo cienkie ramki wokół ekranu, ale także pojawiło się kilka nowości. Przede wszystkim powtarzają się głośniki stereo z przodu, ale także widzimy pomysł na touchpada, jeszcze większą rozdzielczość wyświetlacza (4K) oraz wizję metalowej obudowy.

W takim razie, który z powyższych pięciu konceptów najchętniej zobaczylibyście w rzeczywistości i schowali do swojej kieszeni? Być może Wy macie swoje pomysły na rozwój LG? Jak sobie wyobrażacie G4?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy