samsung galaxy s6 tapetaa

 

Najnowszy flagowy model Samsunga budzi wśród zainteresowanych mieszane uczucia. Niemniej jednak z pewnością znajdą się chętni na tradycyjne tapety i wszelkie dźwięki z Galaxy S6.

 

Koreańczycy, w stosunku do tego, co chciałoby Google, nie forsują Material Design i podobnie jest z tapetami, których przykłady możecie ujrzeć na początku newsa. Minimalna ilość ostrych krawędzi i stonowane kolory. To wszystko sprawia, że mimo braku promowania nowej wizji Google to wciąż można te grafiki dopasować do czystego Androida 5.0 Lollipop. Dodatkowo, ze względu na wyświetlacz Galaxy S6, wszystkie te tapety idealnie nadają się do ekranów prezentujących obraz w rozdzielczości QuadHD.

 

Link do pobrania tapet: Klik!

 

Jednak jeśli jeszcze bardziej chcielibyście poczuć, że macie choć cząstkę Galaxy S6 to w Sieci znalazły się również wszelkie dźwięki (dzwonki, powiadomień) pochodzące z tego modelu.

 

Link do pobrania dźwięków: Klik!

 

Stworzyliście już swój zestaw czy jednak gust Samsunga do Was nie trafia? Pochwalcie się w komentarzach.

 

 

źródło: XDA

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.