Samsung aktualizuje Galaxy S4 – „Lizak” uzupełniony znaczącymi zmianami

Newsy

galaxy s4 lilipop

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Dzisiaj Galaxy S4, dwuletni flagowy model Samsunga, otrzymał ważącą 330 MB aktualizację, która od strony wyglądu niewiele zmienia, ale jednak pojawiły się dwa znaczące usprawnienia, które niekoniecznie wszystkim przypadną do gustu.

 

Zacznijmy jednak od funkcji, która kiedyś była, ale razem z Androidem 5.0 Lollipop została usunięta. Mowa o trybie „Cichy”, za którym wielu użytkowników „Lizaka” wciąż tęskni. Niemniej jednak Galaxy S4 – po roku od premiery – otrzymał nowe zabezpieczenia Knox 2.0, które pierwotnie zostały zaprezentowane razem z Galaxy S5. Patrząc pod kątem prostego użytkownika, ma on pewność, że teraz w każdej chwili jego dane są chronione, nawet przy korzystaniu z niezależnych od Samsunga aplikacji ze sklepu Play. Dodatkowo także pojawiły się nowe zabezpieczenia biometryczne. Niemniej jednak samo słowo „Knox” nie zostało ciepło przyjęte przez nieoficjalnych deweloperów i osób, które lubią modyfikować swoje urządzenia.

 

Na koniec, gwoli formalności. Aktualizacja nie zwiększa numeru systemu i wciąż jest to Android w wersji 5.0.1, a samo oprogramowanie dostępne jest dla Galaxy S4 I9500. Na odmianę dla popularniejszej u nas wersji flagowego Samsunga jeszcze trzeba poczekać. Tylko jak upatrujecie się na zabezpieczenia Knox?

 

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x