samsung galaxy s6 dissasembly rozbiorka wyswietlacz wymiana

Samsung przedstawiając Galaxy S6 światu pokazało odmianę tego producenta. Nastąpił koniec plastiku, a w zamian pojawił się metal oraz więcej szkła. Z jednej strony to dobrze, z drugiej nieco gorzej. Jednak, co tak naprawdę kryje się pod nowym rodzajem obudowy?

Na to pytanie również znajdziemy już odpowiedź. Etrade Supply jako pierwsze postanowiło zaprezentować instrukcję „jak rozebrać” flagowy model z Korei Południowej. Dodatkowo dostajemy ciekawe informacje na temat jak to samemu zrobić, co teoretycznie pomoże przyszłym właścicielom w domowych naprawach.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_rXLJ2uJWnw[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_qB1mIcmlH8[/youtube]

Instrukcja krok po kroku: Klik!

Oczywiście pojawienie się szkła po obu stronach sprawiło, że nie obejdzie się bez suszarki i odklejania poszczególnych elementów. W tegorocznej edycji popularnej „S’ki” nie tak łatwo dostać się do śrub, a więc sama wymiana wyświetlacza, która dotychczas wymagała minimalnie mniejszego wysiłku staje na wyższym poziomie. To też odbije się na cenach w serwisach.

Niemniej jednak jeśli już odkleimy obie tafle szkła to widać, że wszystko zostało przemyślane i nie potrzeba ogromnych umiejętności, aby chociażby wymienić akumulator w Galaxy S6. Wiele urządzeń rozłożyliście już na części pierwsze?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.