Premiery urządzeń mobilny od dawna… wieją nudą. realme wyraźnie chce zerwać z tą niechlubną tradycją, ponieważ na swoje jutrzejsze wydarzenie, zaplanowało coś specjalnego. Przypomnijmy, że jutro swoją premierę w Polsce mają mieć dwa wyjątkowe smartfony – realme 7i oraz realme 7 5G. Czego możemy się spodziewać po wydarzeniu oraz gdzie je oglądać?

realme z wyjątkową premierą

realme

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że premiery nowych sprzętów wyglądają podobnie. Ktoś wychodzi na scenę i mówi nam, że oto nowe urządzenie. Potem je oglądamy, a następnie widzimy kolejne. Nie ma w tym większej filozofii, bo i tak większość czeka na to, by w końcu podano cenę oraz dostępność. Jednak realme postanowiło coś w tej kwestii zmienić i sprawić, żeby konferencja z nowymi produktami była… zabawna. Przynajmniej na taką się zapowiada, bo do współpracy marka zaprosiła Klub Komediowy. Tak, ten sam, który możecie kojarzyć z bardzo długiej reklamy pewnego producenta biżuterii.

Wydarzenie organizowane przez realme odbędzie się jutro (10 grudnia) o godzinie 13.00. Oglądać je będzie można na żywo na kanale YouTube producenta, więc warto jutro do nich zajrzeć. Może być ciekawie, bo w końcu rzadko kiedy można się dobrze pośmiać na prezentacji smartfonów. Konferencję poprowadzić ma także Paweł Warzecha (Mobzila), więc faktycznie może być interesująco.

Zobacz też: Warszawskie Dni Informatyki 2020 – oto, co czeka nas na konferencji.

Czego możemy się spodziewać po jutrzejszym wydarzeniu? Pewne jest to, że zobaczymy dwa nowe smartfony producenta – realme 7 5G oraz realme 7i. Jednak to nie wszystko, co powinniśmy zobaczyć. Liczymy także na nowe akcesoria do telefonów oraz kto wie, może firma zdradzi swoje plany co do przyszłych urządzeń, które pojawią się w Polsce. Chcielibyśmy coś więcej zdradzić, ale powiemy tylko tyle, że obszerne recenzje obu smartfonów znajdziecie niebawem na naszym portalu.

Źródło: realme informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.