Warszawskie Dni Informatyki 2020 startują już w najbliższy piątek, czyli 11 grudnia i potrwają jeszcze przez sobotę. To wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich specjalistów z branży IT, ale także i dla tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nowego. Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny, choć trzeba się na nie zarejestrować. Co na nas czeka?

Warszawskie Dni Informatyki 2020

Warszawskie Dni Informatyki 2020

To największe wydarzenie dla studentów i specjalistów z branży IT, które odbędzie się w tym roku w całości w wersji on-line. Oznacza to, że dostęp do materiałów oraz prelekcji będzie łatwiejszy, bo można go uzyskać siedząc w domu na kanapie. Oprócz samych konferencji i spotkań, odbędzie się także Giełda Pracy IT, gdzie będzie można dowiedzieć się o nowych stanowiskach i może nawet znaleźć dla siebie nową pracę. Jednak najważniejszą rzeczą będą same prelekcje. Organizatorzy stanęli na głowie, by jak najbardziej urozmaicić program, który zawiera ponad 22 ścieżki tematyczne. Wśród nich znalazły się: Data Science / Big Data, IT Security, IoT, Trendy technologiczne, Gamedev czy UX/UI. Będzie w czym wybierać, ponieważ w samy programie pojawi się ponad 150 różnego rodzaju wykładów i spotkań.

Wszystkie będzie można obejrzeć w formie materiałów na życzenie, czyli VOD. Oczywiście część z prelekcji będzie odbywała się także na żywo, więc warto zapoznać się ze szczegółowym programem wydarzenia, który znajdziecie na stronie Warszawskich Dni Informatyki.

Zobacz też: Google podsumowało ten rok – jakie były trendy w wyszukiwaniu w 2020?

Wielka szkoda, że podobne wydarzenia odbywają się tylko w formie on-line, ale ma to też swoje plusy. Nie trzeba ruszać się z domu, by wziąć w nich udział. Dostęp do tego typu materiałów może znacznie rozszerzyć nasz zakres wiedzy, a i sama Giełda Pracy IT może sporo w naszym życiu zmienić. Warto także dodać, że organizatorzy przewidzieli konkursy dla osób, które wezmą udział w Giełdzie Pracy, więc tym bardziej warto odwiedzić Warszawskie Dni Informatyki 2020. Pamiętajcie, że trzeba się zarejestrować, a zrobicie to TUTAJ. Miło nam także poinformować, że Android.com.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Źródło: WDI informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.