Halo to seria, którą zna chyba każdy fan konsol Microsoftu. Została zapoczątkowana w 2001 roku przez Halo: Combat Evolved i szybko zyskała ogromną popularność. Tak się składa, że dzisiaj dowiedzieliśmy się, kiedy możemy się spodziewać premiery Halo Infinite, czyli nadchodzącej gry studia 343 Industries. Niestety jeszcze trochę poczekamy.

Kiedy odbędzie się premiera Halo Infinite? Nareszcie znamy przedział czasowy

Halo Infinite kiedy premiera

Halo Infinite pierwotnie miało zadebiutować na premierę konsol Xbox Series X i Xbox Series S. Tak się niestety nie stało, bo debiut gry został opóźniony z powodu zbyt krótkiego czasu na jej „dopieszczenie” tak, jak chciałby tego deweloper. Wbrew pozorom wielu graczy przyjęło tę wiadomość z ekscytacją, bo pokazany w lipcu film z rozgrywki wyglądał nieco przestarzale. Dobra wiadomość jest taka, że wiemy już, kiedy zadebiutuje Halo Infinite. Studio 343 Industries podało, że premiera gry odbędzie się jesienią 2021 roku. Niestety dokładnej daty nie poznaliśmy.

Zobacz także: Epilepsja i Cyberpunk 2077 – twórcy pracują już nad rozwiązaniem problemu

Biorąc pod uwagę jesienną premierę, niewykluczone, że Halo Infinite zaliczy aż roczny poślizg w stosunku do dnia, w którym pierwotnie miało się ukazać. Deweloperzy obrali sobie za punkt honoru uczynienie swojej nadchodzącej gry najładniejszą odsłoną Halo w historii, ale z drugiej strony nie wydaje się to być przesadnie trudne do osiągnięcia, zważywszy na fakt, że ostatnia część serii trafiła na rynek kilka lat temu. Niemniej jednak nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki, by obyło się bez kolejnych przesunięć premiery. Czekacie na Halo Infinite? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.