ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Smartfony Vivo z tym samym IMEI

Poznaliśmy datę premiery smartfonów z serii Vivo X60

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Vivo to bardzo lubiana marka, która dopiero co weszła do Europy, czyli także do Polski. Dlatego też warto śledzić nowości, które dla nas szykuje. Tak się składa, że dzisiaj poznaliśmy dokładną datę premiery wyczekiwanej serii smartfonów Vivo X60. Dobra wiadomość jest taka, że długo już nie poczekamy. A wygląda na to, że zdecydowanie jest na co czekać.

Data premiery serii Vivo X60 przestała być tajemnicą

Vivo X60 data premiery

Nie tak dawno temu Vivo wyraźnie zasugerowało, że powinniśmy się spodziewać debiutu rodziny X60 jeszcze w tym miesiącu. Teraz popularny tipster kryjący się pod nazwą Digital Chat Station poinformował, że smartfony zostaną oficjalnie zaprezentowany 28 grudnia. Mężczyzna już wielokrotnie dostarczał sprawdzone informacje, więc raczej nie musimy się obawiać, że tym razem będzie inaczej.

Zobacz także: Wygląd Galaxy A52 5G w Sieci – smartfon zdecydowanie może się podobać!

W swoim raporcie Digital Chat Station dodał też, że Vivo X60 będzie miał ekran od Samsunga z częstotliwością odświeżania na poziomie 120 Hz i z drobnym wycięciem na aparat pośrodku. Wygląda na to, że 28 grudnia odbędzie się jedynie prezentacja nowych modeli, a do sklepów trafią one dopiero kilka dni później. W sumie to całkiem zrozumiałe, gdy weźmie się pod uwagę końcówkę roku. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy rodzina Vivo X60 zadebiutuje w naszym kraju, choć jest na to spora szansa, jeśli firma rzeczywiście chce zdobyć serca i portfele polskich klientów. Czekacie na premierę? Dajcie znać w sekcji komentarzy widocznej poniżej!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy