oppo-bezel-less-phone-3-710x440

 
W sieci pojawiły się dwa zdjęcia, które przedstawiają tajemniczy smartfon Oppo całkowicie pozbawiony bocznych ramek. Dotychczas producent zaskakiwał nas kilkoma innowacjami i widać było, że próbował podążać własną ścieżką. Teraz jednak pokazał coś zupełnie innego, co prezentuje się bardzo intrygująco.

 
Jak widać na zdjęciach, smartfon posiada dość spory ekran, który jest maksymalnie rozciągnięty. Przypomina to trochę efekt znany z modelu Sharp Crystal, ale w Oppo takie rozwiązanie prezentuje się o wiele lepiej.

 
Urządzenie prawdopodobnie nie będzie niczym nadzwyczajnym, a tylko da podstawę pod potencjalne przyszłe twory o podobnym wyglądzie. Kwestia świetnego designu to jednak zupełnie co innego niż wygoda użytkowania. Brak ramek z pewnością negatywnie wpłynie na komfort pracy ze smartfonem. Podobnie jak w przypadku Galaxy Edge będzie można przypadkiem wydać niewłaściwą komendę co w dłuższej perspektywie doprowadzi nas do frustracji. Pomijając wady takich rozwiązań trzeba przyznać, że projekt tego tajemniczego urządzenia prezentuje się bardzo interesująco.

oppo-bezel-less-phone-2-710x472

Źródło: Oppo

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dawid Przewoźnik