Xiaomi to bardzo lubiana firma, która ma w swoim portfolio naprawdę wiele różnych produktów, choć największym zainteresowaniem niezaprzeczalnie cieszą się smartfony. A skoro o smartfonach mowa, to jak powszechnie wiadomo, wielkimi krokami zbliża się premiera rodziny Xiaomi Mi 11, bo według plotek może się ona odbyć jeszcze w tym miesiącu. Tymczasem dowiedzieliśmy się co nieco o szybkim ładowaniu w podstawowym modelu z serii. Zapowiada się ciekawie, ale nie do przesady.

Szybkie ładowanie w Xiaomi Mi 11 – co, jak i gdzie?

Xiaomi Mi 10
Xiaomi Mi 10

Xiaomi M2011K2C, czyli Xiaomi Mi 11, właśnie otrzymał certyfikację 3C. Smartfon będzie sprzedawany z ładowarką MDY-12-EQ, która obsługuje szybkie ładowanie do 55 W. To z kolei mocno sugeruje, że nadchodzący flagowiec Chińczyków będzie mógł się pochwalić właśnie taką mocą szybkiego ładowania. Jeśli przeciek okaże się prawdziwy, to będziemy mieli do czynienia ze sporym wzrostem w stosunku do Mi 10 obsługującego szybkie ładowanie o maksymalnej mocy 30 W.

Zobacz także: Mi Rozmówki – konkurs Xiaomi, w którym dzieląc się swoją wiedzą, tworzysz słownik

Warto wspomnieć, że wczoraj do Sieci trafiło etui rzekomo pasujące do Mi 11 i Mi 11 Pro. Jeśli wizualizacje są autentyczne, to plecki tego pierwszego będą do złudzenia przypominać iPhone’a 11, a to z pewnością nie wszystkim się spodoba. Po prawdziwe na chwilę obecną nie wiemy zbyt wiele o Xiaomi Mi 11 poza tym, że sercem smartfona będzie niedawno pokazany Snapdragon 888, a w jego wnętrzu znajdzie się jeszcze m.in. akumulator o pojemności 4780 mAh. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.