Kolejny smartfon od HTC dostanie za chwilę Lollipopa – tym razem padło na serię Desire

Newsy

htc desire 816

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Chyba już można oficjalnie ogłosić, że pół roku po premierze Androida 5.0 Lollipop, producenci urządzeń mobilnych rozpoczęli hurtowo wprowadzać ten system lub informować o tym, że pojawi on się na kolejnych modelach. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że także HTC szykuje już „Lizaka” na kolejnego smartfona ze swojej stajni.

 

Tym razem jest to widoczne wyżej urządzenie z serii Desire, który został oznaczony numerem 816. Jest to stosunkowo dobre urządzenie ze średniej półki, które jednak przez cenę u nas nie stanowi ogromnej popularności. Niemniej jednak, wyżej postawiony model Desire 820 wciąż tkwi na KitKat’cie i nie zapowiada się, żeby to miało się w najbliższym czasie zmienić. W Desire 816 mocą obliczeniową jest jednostka Snapdragon 400, który w połączeniu z 5,5-calowym wyświetlaczem HD ma prezentować Androida w wersji 5.0.2 Lollipop już w przyszłym miesiącu. Informacja ta pochodzi od dewelopera pracującego dla HTC, co też można uznać za pewne źródło. Niestety, ale nie wiadomo jaka wersja nakładki Sense zostanie wprowadzona do Desire 816.

 

Mimo wszystko, HTC już zaktualizowało niemalże wszystkie modele z serii One toteż przyszła pora na rodzinę Desire. Jaki następny model według Was powinien dostać „Lizaka”?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x