ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Lenovo K3 Note – tani smartfon z niezwykłym designem

Autor: Dawid Przewoźnik Kategoria: Newsy
Lenovo-K3-Note

 
Lenovo przedstawiło dziś swój nowy smartfon, który na razie pojawi się jedynie na chińskim rynku. Ma on stawać w szranki z urządzeniami od Meizu i Xiaomi konkurując z nimi nie tylko specyfikacją, ale także ceną.

 
Lenovo K3 Note jest wyposażony w 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 oraz ośmiordzeniowy procesor od MediaTeka wsparty 2 GB pamięci operacyjnej. Smartfon posiada 13 Mpx aparat oraz 5 Mpx kamerkę przednią. Bateria o pojemności 3000 mAh wydaje się być odpowiednia, tym bardziej że urządzenie będzie zgodne z bezprzewodowym ładowaniem. Tym, co wyróżnia K3 Note jest jego wygląd. Tylną klapkę wykonano z żółtego poliwęglanu z charakterystycznym, ozdobnym logiem na środku. Możemy także zobaczyć podwójną diodę LED oraz nietypowe umieszczenie głośnika.

Lenovo-K3-Note (1)

 
Cena urządzenia będzie wynosiła około 150 dolarów czyli może stanowić realną konkurencję dla chińskich potentatów. Ciekawy, choć nietypowy wygląd i znakomita jak za tą cenę specyfikacja może przesądzić o sukcesie K3 Note. Niestety, nie wiadomo czy ten smartfon pojawi się na europejskim rynku więc na razie pozostaje nam wyglądać kolejnych informacji.

Lenovo-K3-Note (2)

Źródło: Lenovo

Sprawdź najnowsze wpisy