Sony nawet przez chwilę nie pozwala nam zapomnieć o nadchodzących targach Mobile World Congress 2012. Wciąż wyciekają zdjęcia nowych urządzeń, które wprowadzają spory zamęt. Powyższe zdjęcie ukazuje model LT22iNypon”, który jeszcze niedawno wydawał się być całkowicie innym smartfonem. Stało się tak poprzez zdjęcie zamieszczone poniżej. To właśnie ten egzemplarz ponoć miał być „Nyponem”. Jednak jak widać poniższy telefon oparty jest o system ICS 4.0 i nie posiada fizycznych przycisków. Powyższe zdjęcie wskazuje, że jednak przyciski fizyczne będą oraz kształt tylnej klapki pozwala domniemywać, że Sony wychodzi naprzeciw wymaganiom użytkowników i postanowił zastosować większą baterię.

To jednak nie koniec zamieszania. Zdjęcie poniżej prezentuje model ST25iKumquat”, który teraz ponoć może ukazać się pod nazwą Sony Xperia U. Jednak nic nie jest przesądzone. Urządzenie ma nie być „high-endem”, jednak ma w pełni zadowalać mniej wymagających użytkowników. Nieco mniejszy ekran o przekątnej około 3.5”, aparat 5MP oraz 1GHz dwurdzeniowy procesor pozwolą potencjalnym nabywcom na dłuższe korzystanie ze „słuchawki”, a zarazem na przyzwoitą wydajność. Jednak wciąż nie mogę zrozumieć skąd napis „Sony Ericsson„?

Kolejnym smartfonem, który chce zaprezentować Sony, jest model o nazwie „Tapioca”, którego ponoć dotyczy zdjęcie poniżej. Ma być tańszym rozwiązaniem i być wyposażony w wyświetlacz 3.2” HVGA, procesor taktowany zegarem 800MHz, posiadać 4GB pamięci ROM oraz 512MB RAM. Dotychczas jego nazwa i specyfikacja się nie zmieniły, ale wszystko przed nami.

Jakim modelem jest w takim razie smartfon na drugim zdjęciu? Być może jest to „Tapioca” przeznaczona na rynek europejski, a ostatnie zdjęcie prezentuje „Tapioce” przeznaczoną na rynek amerykański, gdzie zazwyczaj spotykane są cztery przyciski. Może to być również całkiem innym model. Przez wszystkie plotki i przecieki sprawa wydaje się dość zagmatwana. To co jednego dnia posiada pewną specyfikację, nazwę kodową i określony wygląd, następnego dnia może być już całkiem innym modelem. Jedyne co nam pozostaje to poczekać do samych Targów w Barcelonie, które jak na razie wydają się być jedyną pewną rzeczą w świecie mobilnych technologii.

źródło: http://androidcommunity.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jarosław Biały