LG G4 wciąż z plastiku – lepsze materiały dla wersji Note! Samsung może się bać?

1 minuta czytania
Komentarze
lg g4 razem

Wciąż tak naprawdę niewiele wiemy na temat kolejnego flagowego smartfonu z Korei Południowej. LG, jak milczało tak milczy, a nam nie pozostaje nic innego jak szukać wszelkich przecieków, które coraz częściej trafiają do Sieci. Tym razem w plotkach na warsztat wzięto wykonanie G4.

Nieoficjalnie mówi się, że następca G3 ma być radykalnie zmieniony w stosunku do innych modeli, co ma potwierdzić właśnie obudowa. LG być może zmieni materiały, ale jak mówi ostatnia plotka, na pewno nie w G4. Ten wciąż ma pozostać „plastikowy”, ale z kolei sam design ma być nieco odmieniony, bardziej nawiązujący do klasy premium. Grafiki, które możecie oglądać na początku newsa już po części to zdradzają, ale podobnie jak te informacje, są one nieoficjalne. Mimo wszystko to nie oznacza, że LG – podobnie jak Samsung – nie przerzuci się na metalowe wykonanie, które teraz reklamowane jest na każdym kroku. Otóż od kilku ładnych miesięcy mówi się, że producent G3 chce ponownie zagrozić serii Galaxy Note. Tak oto pojawiają się dwie wersje. Wcześniejsza mówi, że G4 będzie zarówno godnym przeciwnikiem dla Galaxy S6 jak i Galaxy Note 5. Druga, obecna skupia się na dwóch modelach, z czego ten drugi ma być właśnie wykonany z metalu.

Jednak na G4 Note prawdopodobnie będziemy musieli dłużej poczekać. Otóż premiera regularnej wersji wstępnie swoją premierę ma mieć na przełomie kwietnia i maja. Z kolei phablet wymierzony przeciwko Galaxy Note 5 być może pojawi się równolegle właśnie z nim, na targach IFA w Berlinie jesienią.

źródło: Phone Arena

Motyw