Już w najbliższą niedzielę będą Mikołajki – T-Mobile także obchodzi to święto i ma prezent dla klientów w postaci 1000 minut na rozmowy. To już kolejna świąteczna promocja magentowego operatora. Podpowiadamy, jak z niej skorzystać.

Mikołajki w T-Mobile – jak odebrać bonus w postaci 1000 minut na rozmowy?

Z promocji mogą skorzystać klienci T-Mobile, którzy posiadają u tego operatora ofertę typu MIX lub na kartę. Czas na aktywację pakietu 1000 minut jest do 6 grudnia. Bonus jest ważny przez 7 dni od momentu aktywacji i można go wykorzystać na rozmowy w kraju oraz w roamingu Unii Europejskiej. Każdy użytkownik może aktywować bonus tylko raz.

Jak aktywować promocyjny pakiet?

  • Klienci T-Mobile korzystający z oferty na kartę wysyłają SMS-a o treści MINUTY pod numer 80401 
  • Klienci T-Mobile korzystający z oferty typu MIX wysyłają SMS-a o treści MINUTY pod numer 80404 

Czytaj także: Za zakup produktów i usług Apple zapłacisz z T-Mobile

W ostatnim czasie magentowy operator ogłosił także inną akcję promocyjną, również związaną z okresem świątecznym. Smartwatche w T-Mobile można kupić ze zniżką 300 zł. Oferta dotyczy urządzeń OPPO, Apple, Samsung oraz Huawei. Niestety, ta promocja nie dotyczy smartwatchy z ogólnej sprzedaży. Chodzi o urządzenia oferowane klientom przy okazji podpisywania przez nich umowy na abonament ze smartfonem.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.