atarifit

 

Chociaż marka Atari od czasów swojej świetności była już kupowana i sprzedawana kilkukrotnie to jej nazwa ciągle budzi w użytkownikach pozytywne skojarzenia, a każdy nowy produkt wychodzący z jej kuźni oglądany jest z zaciekawieniem.

 

Nie inaczej jest z najnowszą aplikacją Atari – Atari Fit. Nie jest kolejny program do wykonywania ćwiczeń jakich w Google Play mamy setki. Atari Fit dysponuje opisem ponad 100 ćwiczeń do wykonania oraz 30 planów treningowych, które można dowolnie modyfikować. Program nie ogranicza się tylko do opisu prostych ćwiczeń możliwych do wykonania w domu, ale także posiada ćwiczenia bardziej skomplikowane i sekcję dla biegaczy. Do korzystania z Atari Fit wystarczy tylko smartfon – żadne dodatkowe urządzenie nie jest wymagane.

 

Jeśli jednak posiadamy jakiś sprzęt dedykowany wysiłkowi fizycznemu Atari Fit bez problemu się z nim sparuje. Program pobierze także dane z innych aplikacji do zdrowego trybu życia (np. Google Fit i Runkeeper). Za wykonywanie ćwiczeń program nada nam odznaczenia podobnie jak ma to miejsce w grach konsolowych. W ten sposób Amerykanie chcą zmotywować użytkowników do dbania o siebie i wprowadzić element rywalizacji z innymi użytkownikami programu. Zdobycie odpowiedniej ilości osiągnięć pozwoli nam także na odblokowanie klasycznych gier znanych z Atari – Pong, Super Breakout czy Centipede.

 

źródło: phandroid.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Stachowicz