Atari stworzyło „grę” do fitnessu

Aplikacje

atarifit

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Chociaż marka Atari od czasów swojej świetności była już kupowana i sprzedawana kilkukrotnie to jej nazwa ciągle budzi w użytkownikach pozytywne skojarzenia, a każdy nowy produkt wychodzący z jej kuźni oglądany jest z zaciekawieniem.

 

Nie inaczej jest z najnowszą aplikacją Atari – Atari Fit. Nie jest kolejny program do wykonywania ćwiczeń jakich w Google Play mamy setki. Atari Fit dysponuje opisem ponad 100 ćwiczeń do wykonania oraz 30 planów treningowych, które można dowolnie modyfikować. Program nie ogranicza się tylko do opisu prostych ćwiczeń możliwych do wykonania w domu, ale także posiada ćwiczenia bardziej skomplikowane i sekcję dla biegaczy. Do korzystania z Atari Fit wystarczy tylko smartfon – żadne dodatkowe urządzenie nie jest wymagane.

 

Jeśli jednak posiadamy jakiś sprzęt dedykowany wysiłkowi fizycznemu Atari Fit bez problemu się z nim sparuje. Program pobierze także dane z innych aplikacji do zdrowego trybu życia (np. Google Fit i Runkeeper). Za wykonywanie ćwiczeń program nada nam odznaczenia podobnie jak ma to miejsce w grach konsolowych. W ten sposób Amerykanie chcą zmotywować użytkowników do dbania o siebie i wprowadzić element rywalizacji z innymi użytkownikami programu. Zdobycie odpowiedniej ilości osiągnięć pozwoli nam także na odblokowanie klasycznych gier znanych z Atari – Pong, Super Breakout czy Centipede.

 

źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x