ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy Buds Pro

Oto Galaxy Buds Pro na pierwszych renderach – Samsung wraca do korzeni

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Samsung Galaxy Buds Pro prezentują się na pierwszych renderach. Te w sieci udostępnił Evan Blass, czyli człowiek, którego informacjom można zaufać. Premiera nowych słuchawek od Samsunga odbędzie się zapewne wtedy, kiedy kolejnych flagowców. Przypomnijmy, że Samsung Galaxy S21 ma pojawić się w styczniu 2021 roku, więc już całkiem niebawem.

Samsung Galaxy Buds Pro – rendery słuchawek

Samsung Galaxy Buds Pro
Samsung Galaxy Buds Pro

Nowe słuchawki od Samsunga zrywają z wyglądem „fasolkowym” i producent wraca do wersji dokanałowej. Dla wielu użytkowników będzie to dobra informacja, choć zapewne nie każdy jest fanem takiego rozwiązania. Zapewne Samsung miał swoje powody, by zrezygnować z „fasolek” na rzeczy tego wyglądu, który widzimy na renderach. Nowe Galxy Buds Pro możemy obejrzeć w jasnofioletowym kolorze, ale zapewne wersji kolorystycznych będzie znacznie więcej. W końcu widzieliśmy już rendery Samsung Galaxy S21, które prezentowały nowe wersje kolorystyczne flagowca. Można więc założyć, że przynajmniej część z tych kolorów zostanie przełożona na słuchawki.

Samsung Galaxy Buds Pro to nazwa, która nie została jeszcze potwierdzona przez producenta. Możliwe też, że słuchawki zostaną nazwane Galaxy Buds Beyond, ale o tym przekonamy się zapewne dopiero w dniu ich premiery. Co już wiadomo o samych słuchawkach? Jeszcze niewiele, bo sprzęt przeszedł dopiero proces certyfikacji w Indyjskich i Chińskich urzędach, więc szczegółowych informacji możemy spodziewać się niebawem. Samo etui ma być ponoć wyposażone w akumulator o pojemności 472 mAh. Na etui można także zaobserwować logo firmy AKG, więc Samsung kontynuuje z nimi współpracę. I oczywiście same słuchawki będą teraz dokanałowe. Sama aktywna redukcja szumów z otoczenia ma być poprawiona, więc to też dobre wiadomości.

Zobacz też: Cyberpunk 2077 trafia do sklepów Lidl i to świetny pomysł.

Teraz tylko czekać na oficjalną premierę urządzenia i więcej informacji o nim samym. Ciekawie też może prezentować się cena sprzętu, ponieważ słuchawki mogą być tańsze, tak, jak cała seria Galaxy S21. Na potwierdzenie jednak musimy jeszcze chwilę poczekać.

Źródło: Evan Blass Voice / SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy