Czy ekran S6 Edge przeszkadza w oglądaniu filmów lub czytaniu tekstu?

Newsy

samsung galaxy s6 edge

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Na pierwszy rzut oka S6 i S6 Edge różnią się od siebie tylko jednym istotnym elementem – wyświetlaczem. Ekran tego drugiego urządzenia wygięty jest przy bokach w charakterystyczny sposób. Mimo, że zastosowanie nowego trendu daje kilka praktycznych korzyści i unikalnych funkcji zwykli użytkownicy potrafią mieć obawy, czy zakrzywienie rogów wyświetlacza nie przeszkadza w normalnym użytkowaniu telefonu.

 

 

Samsung ma już w swojej ofercie kilka modeli z wykrzywionymi końcami wyświetlacza – najbardziej rozpoznawalnym z nich jest Note 4 Edge. Przyznam szczerze, że nie spotkałem się z opiniami dyskwalifikującymi Note 4 Edge z powodu jego nietypowego kształtu wyświetlacza. Panel LCD S6 Edge jest nieco mniej wygięty w stosunku do Note’a 4 dlatego użytkownikom nawet niemającym do tej pory styczności z zakrzywionymi rogami powinno być łatwo zaadoptować się do nowego standardu.

 

 

Umieszczone w tekście filmy pokazują jak wygląda oglądanie filmów i czytanie książek na tego S6 Edge i jak widzimy kształt wyświetlacza nie ma wpływu na te czynności.

 

Źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x