samsung galaxy s6 edge

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Na pierwszy rzut oka S6 i S6 Edge różnią się od siebie tylko jednym istotnym elementem – wyświetlaczem. Ekran tego drugiego urządzenia wygięty jest przy bokach w charakterystyczny sposób. Mimo, że zastosowanie nowego trendu daje kilka praktycznych korzyści i unikalnych funkcji zwykli użytkownicy potrafią mieć obawy, czy zakrzywienie rogów wyświetlacza nie przeszkadza w normalnym użytkowaniu telefonu.

 

 

Samsung ma już w swojej ofercie kilka modeli z wykrzywionymi końcami wyświetlacza – najbardziej rozpoznawalnym z nich jest Note 4 Edge. Przyznam szczerze, że nie spotkałem się z opiniami dyskwalifikującymi Note 4 Edge z powodu jego nietypowego kształtu wyświetlacza. Panel LCD S6 Edge jest nieco mniej wygięty w stosunku do Note’a 4 dlatego użytkownikom nawet niemającym do tej pory styczności z zakrzywionymi rogami powinno być łatwo zaadoptować się do nowego standardu.

 

 

Umieszczone w tekście filmy pokazują jak wygląda oglądanie filmów i czytanie książek na tego S6 Edge i jak widzimy kształt wyświetlacza nie ma wpływu na te czynności.

 

Źródło: phandroid.com
Filip Stachowicz