InPost i Allegro rozpoczęły swoją współpracę na rzecz Szlachetnej Paczki. Ich wspólna inicjatywa ruszyła pod nazwą: Każda paczka może być szlachetna. Nazwa ta świetnie oddaje założenia całej akcji. Organizatorzy zachęcają do tego, abyśmy wzięli udział w akcji szlachetnej paczki i przygotowali taką dla potrzebujących. Jednak to nie jest jedyna metoda. Również zakupy dla nas samych, o ile zostaną nam dostarczone do Paczkomatu, mogą im pomóc.

InPost i Allegro: Każda paczka może być szlachetna

InPost i Allegro: Każda paczka może być szlachetna

Firma wystosowała w tej sprawie następująco komunikat:

Pomaganie jest wpisane w DNA naszej organizacji, a jako InPost regularnie angażujemy się w akcje charytatywne, niosące wsparcie najbardziej potrzebującym. Wiemy, jak ważna jest pomoc, szczególnie w tym wyjątkowym czasie, dlatego wspieramy Szlachetną Paczkę w ramach tegorocznej akcji: „Każda paczka może być szlachetna”. Zapraszamy również Was do wspólnego działania! Razem możemy dużo więcej.​​​​​​​

Nie ma wątpliwości, że zbliżające się Święta Bożego Narodzenia będą zupełnie inne od dotychczasowych. Szlachetna Paczka jest w tym roku potrzebna bardziej niż kiedykolwiek. To czas, w którym szczególnie pamiętamy o potrzebujących, a przede wszystkim o rodzinach dotkniętych konsekwencjami panującej pandemii. Jako organizacja postanowiliśmy zaangażować się w pomoc na rzecz Szlachetnej Paczki, zostając jej tegorocznym Partnerem Głównym. Już teraz, wspólnie z Allegro, ruszamy z akcją „Każda paczka może być szlachetna”, do której każdy z Was może dołączyć w dogodnym dla siebie zakresie.

Zobacz też: [Recenzja] Microsoft Surface Laptop Go (+Mobile Mouse) – tanio, ale z sensem!

W jaki sposób można więc pomóc? To banalnie proste! Wystarczy do 27 grudnia (chociaż strona Szlachetnej Paczki podaje datę 31 grudnia) zrobić zakupy na Allegro i wybrać dostawę do Paczkomatu. Obydwie firmy jako partnerzy akcji Szlachetniej Paczki przekażą na nią część prowizji z każdych zakupów tego typu. Dodatkową i niezwykle ważną metodą pomocy jest tutaj także szybki odbiór przesyłki z Paczkomatu. Dzięki temu podczas akcji przewinie się ich znacznie więcej, a przy okazji inni odbiorą szybciej zamówione przez siebie przedmioty. Najlepsze w całej tej akcji jest jednak to, że nie trzeba nawet być jej świadomym, aby brać w niej udział. Co więcej, wciąż można wygrać w loterii InPost jeden z zestawów klocków Paczkomat, skuter elektryczny, a nawet samochód osobowy.

Źródło: InPost, Szlachetna Paczka

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.