Virgin Mobile ma wabik na nowych klientów i jest to 100 GB. Trzeba przyznać, że to naprawdę całkiem dobry wabik, ponieważ dostęp do GB jest darmowy i na wykorzystanie pakietu danych mamy kilka miesięcy. Widać więc, że Virgin Mobile powoli wraca do gry, a przynajmniej tej, gdzie o operatorze robi się głośniej.

Virgin Mobile na kartę i 100 GB dla nowych klientów

Oferta na kartę zdaje się być taką, która ma znacznie więcej plusów, niż abonament. Patrząc na takie promocje, jak ta, trudno się z tym nie zgodzić. Virgin Moblie jakiś czas temu trafiło pod skrzydła Play i można powiedzieć, że zrobiło się o nich ciut cicho. Teraz może się to zmienić, bo firma wystartowała z akcją, która ma zachęcać do kupowania starterów. Mowa więc o nowych klientach, którzy kupując ww. starter, mogą aktywować bonus pod postacią 100 GB. Ważną informacją jest to, że z tych 100 GB można korzystać aż do 31 marca 2021 roku. Oczywiście pod warunkiem, że do tego czasu nie przekroczy się limitu.

Starter Virgin Mobile na kartę kosztuje 5 złotych i można go kupić stacjonarnie lub też zamówić przez Internet. To pierwszy krok, który trzeba zrobić. Kolejnym będzie aktywacja naszego nowego numeru, czyli wykonanie pierwszego połączenia. Następnie trzeba włączyć promocję, a robi się to poprzez aplikację operatora lub też wpisując numer *222*100# na klawiaturze smartfona. I to właściwie tyle. Kiedy promocja zostanie aktywowana, będzie można korzystać z darmowych 100 GB, które daje nam Virgin Mobile.

Zobacz też: Heyah! z ciekawym bonusem dla swoich klientów.

A jak w ogóle wyglądają pakiety na kartę w Virgin Mobile?  Też całkiem przyjemnie, bo za 25 złotych miesięcznie dostajemy 15 GB Internetu, nielimitowane rozmowy oraz SMS-y do wszystkich sieci. Za 30 złotych miesięcznie to samo, ale już GB jest dwa razy więcej. Jak ktoś więc szuka ciekawej oferty na kartę, to dobrze sprawdzić Virgin Mobile, bo 100 GB piechotą nie chodzi.

Źródło: Virgin Mobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.