ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
heyah 20 gb

Bezpłatne 20 GB internetu w Heyah na kartę – jak aktywować pakiet?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Osoby posiadające ofertę na kartę w Heyah mogą otrzymać bezpłatny pakiet 20 GB internetu w ramach świątecznej promocji. Co więcej, łączy się to z akcją Gigabajty od Heyah. Łącznie można więc otrzymać naprawdę sporo gigabajtów do wykorzystania.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać 20 GB internetu w Heyah?

Żeby dostać promocyjny pakiet 20 GB, wystarczy w terminie od 2 do 31 grudnia doładować swoje konto w aplikacji Moja Heyah. Kwota doładowania musi wynieść przynajmniej 5 zł. Gdy spełnimy ten warunek, otrzymamy jednorazowo 20 GB internetu.

Co z ważnością przyznanego pakietu? Liczba dni na jego wykorzystanie zależy od kwoty, za którą doładowaliśmy nasze konto. W niektórych przypadkach będzie to 30 dni, w innych nawet 200. Szczegóły są wyjaśnione na powyższej grafice.

Świąteczna promocja łączy się z akcją Gigabajty od Heyah, w ramach której można otrzymać gigabajty w prezencie. Zasada jest prosta – liczba określająca ilość gigabajtów oraz ważność pakietu w dniach wynosi tyle, ile złotych wydaliśmy na doładowanie. W przypadku niektórych kwot liczba ta jest jednak zaokrąglana w dół – ze szczegółami możecie zapoznać się na powyższej grafice.

Czytaj także: Polacy zaszaleli w Black Friday – ponad 2 mln transakcji przy użyciu kodu BLIK

Grudzień to czas, w którym chętnie słuchamy znanych, zimowych przebojów muzycznych czy umilamy sobie wieczory popularnymi filmami. Chcemy, aby klientom Heyah na kartę nie zabrakło gigabajtów na to, co w tym magicznym czasie wprawia ich w dobry nastrój – czytamy w komunikacie poświęconemu promocji.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy