Boot test: S6 Edge, S5 i iPhone 6 Plus

Newsy

samsung galaxy s6 edge

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Między zwaśnionymi stronami zawsze jest tak, że każde nawet najmniejsze zwycięstwo jest powodem do dumy. Tym razem przewaga Androida nad iOS jest minimalna, ale mimo wszystko ciągle cieszy fakt, że jest.

 

Serwis phandroid mając do dyspozycji Galaxy S6 Edge, Galaxy S5 i iPhone’a 6 Plus postanowił sprawdzić, który z nich najszybciej się uruchomi. Warto zauważyć, że S6 Edge ma swoją oficjalną premierę 10 kwietnia, czyli za ponad 3 tygodnie. W tym czasie można dużo poprawić w kodzie źródłowym urządzenia sprawając, że jego wydajność i szybkość wzrośnie.

 

Póki co rezultaty są zadowalające. Oba Samsungi uruchomiły się szybciej od urządzenia Apple. Różnica jest jednak tak minimalna, że przy pierwszym obejrzeniu testu ciężko jest stwierdzić, w jakiej kolejności uruchomiły się urządzenia.

 

 

Miejmy nadzieję, że 3 tygodnie, które zostały do oficjalnego wypuszczenia S6 i S6 Edge na rynek pozowli programistom na dopracowanie systemu i osiągnięcie lepszych rezultatów, aby zwycięstwo było niepodważalne i wyraźne.

Źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x