ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Boot test: S6 Edge, S5 i iPhone 6 Plus

Autor: Filip Stachowicz Kategoria: Newsy
samsung galaxy s6 edge

Między zwaśnionymi stronami zawsze jest tak, że każde nawet najmniejsze zwycięstwo jest powodem do dumy. Tym razem przewaga Androida nad iOS jest minimalna, ale mimo wszystko ciągle cieszy fakt, że jest.

Serwis phandroid mając do dyspozycji Galaxy S6 Edge, Galaxy S5 i iPhone’a 6 Plus postanowił sprawdzić, który z nich najszybciej się uruchomi. Warto zauważyć, że S6 Edge ma swoją oficjalną premierę 10 kwietnia, czyli za ponad 3 tygodnie. W tym czasie można dużo poprawić w kodzie źródłowym urządzenia sprawając, że jego wydajność i szybkość wzrośnie.

Póki co rezultaty są zadowalające. Oba Samsungi uruchomiły się szybciej od urządzenia Apple. Różnica jest jednak tak minimalna, że przy pierwszym obejrzeniu testu ciężko jest stwierdzić, w jakiej kolejności uruchomiły się urządzenia.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=HNoqMFxsafE&t=40[/youtube]

Miejmy nadzieję, że 3 tygodnie, które zostały do oficjalnego wypuszczenia S6 i S6 Edge na rynek pozowli programistom na dopracowanie systemu i osiągnięcie lepszych rezultatów, aby zwycięstwo było niepodważalne i wyraźne.

Źródło: phandroid.com

Sprawdź najnowsze wpisy