„Lost Within” – gra zapierająca dech

Newsy 2015-03-18

amazon

 

Amazon to największy na świecie sklep internetowy, który od jakiegoś czasu próbuje swoich sił również na innych segmentach rynku. Firma ma w swojej ofercie czytniki ebooków, tablety i telefony, a w Google Play znajdziemy kilka aplikacji (przeznaczonych do obsługi usług, serwisów i urządzeń amerykańskiej firmy).

Tym razem Amazon wpływa na nieznane sobie wody. Lost Withing to produkcja amerykańskiego studia deweloperskiego podległemu gigantowi w dziedzinie sprzedaży przez internet. W produkcji wcielimy się w rolę człowieka przebywającego na terenie opuszczonego szpitala dla chorych psychicznie. Już po samej wideo-zapowiedzi, którą możecie obejrzeć poniżej, widać, że gra stoi na bardzo wysokim poziomie, posiada odpowiedni klimat i naprawdę może przestraszyć.

 

 

Fabuła gry przeprowadzi nas przez dzieje zamkniętego ośrodka. W czasie naszej podróży przez Weatherby Asylum będziemy musieli poznać najbardziej skrywane sekrety, powody zamknięcia szpitala a także zmierzyć z potworami i przerażającą scenerią. Nie zawsze będziemy mieli do dyspozycji broń czy inne środki ochrony często będziemy musieli polegać na swoim sprycie i zręczności, aby schować się w bezpiecznym miejscu przed zagrożeniami.

 

Gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku. W pierwszej kolejności trafi na urządzenia Amazon Kindle Fire i Amazaon Fire Phone oraz inteligentną telewizję Amazon. Produkcja pojawi się także na iPhone i iPad. Na razie nie dysponujemy informacjami czy gra pojawi się także na system operacyjny Android, ale znając życie jest to wielce prawdopodobne.

 

Źrodło: phandroid.com






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x