samsung galaxy s6 zloty goldgene

 

Samsung w tym roku zrehabilitował się swoimi flagowymi modelami. Od dawna nielubiany przez większą część zainteresowanych plastik poszedł w odstawkę. Pojawiło się aluminium oraz szkło. Jednak trzecie firmy pokazują, że można jeszcze bardziej ekskluzywnie wykonać smartfony.

 

Oczywiście ten news należy traktować jako ciekawostkę. Do zabawy z obudową Samsunga Galaxy S6 i S6 Edge wzięła się brytyjska firma jubilerska Goldgenie, która zaoferowała nowe wersje kolorystyczne: różowe złoto, złotą oraz platynową.

 

samsung galaxy s6 zloty goldgene 2

 

Oczywiście zmienione barwy to nie wszystko. Główną cechą charakterystyczną takiego wykonania jest 24-karatowe złoto, które zostało wykorzystane do stworzenia obudowy. Próżno oczekiwać, że smartfony, które już w oryginale kosztują bardzo dużo, w wersji od Goldgene będą tańsze. Tym samym kwota jaką trzeba przygotować na zakup S6’tek w powyższych odmianach to minimum 10000 złotych.

 

Oczywiście to nie jest najdroższy telefon świata, ale czy za tę kwotę nie lepiej zainwestować w Vertu lub inne tego typu firmy? W końcu wciąż pozostaje logo Samsunga, które jakby nie patrzeć nie inspiruje do klasy premium.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.