Dziś Polkomtel ogłosił konkurs dla klientów Plusa. Szczególnie zainteresowane udziałem powinny być osoby pasjonujące się sportem. W puli nagród znalazły się różnego rodzaju siatkarskie gadżety, a także kody do platformy IPLA umożliwiające m.in. śledzenie sportowych wydarzeń.

Konkurs dla klientów Plusa – jak wziąć w nim udział?

konkurs dla klientów plusa

Konkurs rozpoczął się dzisiaj i potrwa do 2 grudnia. W zabawie mogą wziąć udział klienci Plusa posiadający jakikolwiek rodzaj usługi głosowej i internetowej. Liczą się zarówno abonamenty, oferty typu MIX, jak i pre-paid. Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a pod numer 80150, a w treści wiadomości odpowiedzieć na pytanie Komu i dlaczego chciałbyś dać w prezencie świątecznym kalendarz siatkarski?.

Zwycięzca konkursu otrzyma kalendarz z dedykacją napisaną przez wybranego siatkarza, koszulkę z autografami zawodników PlusLigi, selfie sticka oraz kod z darmowym dostępem na 30 dni do pakietu IPLA Polsat Sport Premium. Osoby, które zajmą miejsca z przedziału 2-10 otrzymają niemal identyczne zestawy, tyle że bez selfie sticka. Nagroda za zajęcie miejsca od 11 do 220 to natomiast sam kod z darmowym dostępem na 30 dni do pakietu IPLA Polsat Sport Premium.

Czytaj także: Premium Pay&Go – ciekawy pomysł Empiku dla tych, którzy nie lubią rozmawiać z ludźmi

W konkursie nie liczy się kolejność zgłoszeń, lecz udzielenie jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Trzeba więc wykazać się kreatywnością.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.