samsung galaxy a seria rodzina series

Może się powoli zacząć nam wydawać, że Samsung albo pogubił się w oznaczeniach swoich produktów albo chce nam ułatwić zapamiętywanie oraz rozróżnianie konkretnych modeli. W takim razie szykujmy się na nowe nazewnictwo, bardziej literowe.

Poznaliśmy już serię Galaxy A, znamy także – nie do końca w Europie – rodzinę „J”, a także modele z literką „E”. Teraz do gry ma wejść kolejna, czyli tytułowe „H”. Samsung zarejestrował kolejny znak towarowy i możemy spodziewać się modeli H1 oraz H7. Niestety, ale teraz ciężko nam powiedzieć czym będą charakteryzować się te urządzenia. Niemniej jednak z pewnością będą to urządzenia z Androidem, gdyż potwierdza to samo słowo Galaxy. Oczywiście niekoniecznie muszą być to smartfony, gdyż Koreańczycy mają duże plany odnośnie tabletów. Niemniej jednak w tym wypadku teoretycznie powinien pojawić się jeszcze wyraz „Tab”. W takim razie najprawdopodobniej mamy do czynienia ze smartfonami.

Jakiekolwiek podejrzenia? Seria urządzeń z certyfikatami IP67? Kolejne modele zdecydowanie lepiej wykonane? Same phablety? A może modele z odzysku?

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.