Rendery Samsung Galaxy S21 pokazują nadchodzącego flagowca od Koreańczyków w nowych kolorach. Widać, że firma szuka rozwiązania, które pozwoli jej na to, by przyciągnąć nowych klientów. Takich, którzy szukają smartfona wyróżniającego się już od pierwszego spojrzenia. Widzieliśmy to już na przykładzie Samsung Galaxy S20 FE (Fan Edition) i najprawdopodobniej zobaczymy to także już na początku przyszłego roku.

Rendery Samsung Galaxy S21 – nowe kolory

Rendery Samsung Galaxy S21
Fot. GizChina

Premiera nowych flagowców Samsunga przewidziana jest na styczeń 2021 roku, więc możemy założyć, że o nowych smartfona będziemy wiedzieli praktycznie wszystko i to już niebawem. Niedawno do sieci przedostała się specyfikacja flagowców oraz pierwsze rendery urządzeń. Teraz możemy spojrzeć na inne wersje kolorystyczne Galaxy S21. Samsung od jakiegoś czasu stara się urozmaicać swoje urządzenia tak, by same ich kolory stanowiły swojego rodzaju wyróżnik. I rendery Samsung Galaxy S21 to wyraźnie potwierdzają.

Rendery Samsung Galaxy S21
Fot. GizChina

Wprawdzie dalej mówimy o przeciekach, czyli informacjach niepotwierdzonych jeszcze przez producenta, to możemy się spodziewać, że faktycznie takie wersje się pojawią. Rzadko kiedy przecieki na temat urządzeń Samsunga się nie sprawdzały, a przynajmniej w jakimś stopniu. Zapowiada się, że seria Galaxy S21 będzie jedną z najbardziej kolorowych w historii producenta. Już Galaxy Note20 przynosiło zmiany, potem Galaxy S20 FE, a teraz przyszła pora na krok dalej. Na renderach widzimy m.in. jasny fiolet, bladoróżowy czy jasnoniebieski. I choć zazwyczaj smartfony i tak lądują w etui, to przynajmniej przez chwilę będzie się obcowało z nową wersją kolorystyczną.

Zobacz też: Aplikacje Androida na Windows 10 – Microsoft już nad tym pracuje.

Sam wygląd Samsung Galaxy S21 także odbiega od tego, co ostatnio pokazywał producent. Odejście od wyraźnej wyspy aparatów, a przynajmniej w wersji czarnego, odcinającego się modułu, może być dobrym rozwiązaniem. Zapewne podobne zobaczymy także w Samsung Galaxy A32, którego rendery także przedostały się do sieci. I co sądzicie o takich wersjach kolorystycznych?

Źródło: GizChina / WccfTech

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.