android wear reklama commercials google moto 360

 

Motorola razem ze swoim smartwatchem pokazała konkurencji jak powinny wyglądać prawdziwe inteligentne zegarki. Moto 360, które obok LG G Watcha jako pierwsze korzystały z Android Wear. Dzisiaj produkt amerykańskiego producenta wciąż się podoba, a teraz można go kupić w całkiem atrakcyjnej cenie.

 

Niestety, ale kwoty jakie trzeba wydać na smartwatche nie są małe w stosunku do ich możliwości. Oczywiście za prawdziwe zegarki, nie te inteligentne, można zapłacić zdecydowanie więcej, ale tutaj mamy do czynienia ze zdecydowanie innymi poglądami. Niemniej jednak wróćmy do Moto 360, które pojawiło się właśnie na wyprzedaży w serwisie ibood.com, którego zapewne nie musimy Wam przedstawiać. Klikając w poniższy link możecie znaleźć ofertę pierwszego smartwatcha Motoroli za 750 zł:

 

Klik!

 

To stosunkowo tanio biorąc pod uwagę, że zaoszczędzamy ponad 1/4 ceny, którą możemy przeznaczyć chociażby na dodatki do samego zegarka.

 

Osoby, które kupiły ten zegarek wcześniej mogą żałować, aczkolwiek czy 750 złotych na smartwatcha to odpowiednia cena?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.