Xiaomi Mi Note w bambusowej wersji za mniej niż 400 dolarów!

Newsy

Xiaomis-Mi-Note-Natural-Bamboo-Edition (1)

 
Xiaomi Mi Note Natural Bamboo Edition. Ta długa i dumnie brzmiąca nazwa to w istocie specjalna wersja smartfona Xiaomi Mi Note z całkiem nową tylną klapką. Bambusowy tył urządzenia obniży jego wagę o 5 gramów, ale nie na tym kończą się ciekawostki.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 
Limitowana edycja urządzenia nie będzie droższa od standardowej co jest nie lada zaskoczeniem. Note został wyceniony na około 370 dolarów i trafi do wolnej sprzedaży już za tydzień. Specyfikacja urządzenia jest iście flagowa. Dostajemy 5,7-calowy ekran FHD i Snapdragona 801 wspartego 3 GB pamięci operacyjnej. Dodatkowo 13 Mpx aparat i 4 Mpx kamera przednia oraz bateria o pojemności 3000 mAh.

 
Smartfon to połączenie nowoczesnego wzornictwa, dobrej specyfikacji i korzystnej ceny. Jak wiele urządzeń wprost z Chin wydaje się być idealny, ale w rzeczywistości nie zawsze jest tak dobrze jak na papierze. Nie można mu jednak odmówić elegancji i zjawiskowego wyglądu. Podoba Wam się bambusowa wersja Mi Note’a?

 

Xiaomis-Mi-Note-Natural-Bamboo-Edition

Źródło: Xiaomi


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x