Wybieramy idealny smartfon: kształt

Filip Stachowicz Newsy 2015-03-17

Motorla-Project-Ara-phone-concept-e1383024158991-640x356

 

 

Ilu użytkowników, tyle opinii. Jeden woli tak, drugi woli inaczej, jeden woli kanty, drugi lubuje się w krągłościach. Właśnie dlatego postanowiłem Was – naszych czytelników – zapytać o idealny smartfon.

 

Zasada zabawy jest prosta, co jakiś czas wrzucamy news z wyborem pewnej cechy smartfonu. Na pierwszy raz wybrałem kształt ponieważ jest to jeden z kluczowych elementów telefonu. Na przedstawionej poniżej grafice przy każdym wariancie macie cyferkę. Głosowanie odbywa się poprzez ankietę na naszej stronie. Od momentu wrzucenia tekstu do momentu wrzucenia kolejnej odsłony liczymy głosy i wybieramy wariant, który wygrał). W ten sposób powstaję nam statystyczny idealny smartfon.

 

Wiadomo, że grafiki nie oddadzą ani wszystkich wariantów ani każdego detalu, dlatego jeśli ktoś chciałby doprecyzować swój wybór proszę to również zamieścić w komentarzu. W pierwszej kolejności zajmiemy się wyglądem zewnętrznym naszego wymarzone urządzenia z czasem przejdziemy do zagadnień systemowych, akcesoriów, podzespołów.

 

Nie ma co dalej zwlekać. Poniżej macie wspomnianą grafikę. Pamiętajcie, że liczą się tylko głosy na naszej stronie. Muszę przyznać, że aż sam jestem ciekaw, co stworzymy w efekcie końcowym.

?????????????????????????????????????????????????????????

 

Który kształt smartfona jest najlepszy?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x