Samsung Galaxy A32 powinien pojawić się na rynku w 2021 roku, choć jego pierwsze zdjęcia już przedostały się do sieci. Nie są to jednak pełnoprawne rendery prasowe, a wizualizacje stworzone na potrzeby etui na smartfona. Niemniej pokazują one kształt urządzenia, które zdaje się będzie odbiegało w kilku kwestiach od tego, do czego się przyzwyczailiśmy w przypadku Samsunga.

Zdjęcia Samsunga Galaxy A32

Samsung Galaxy A32
Fot. Slash Leaks

Ostatnio Koreańczycy poinformowali o tym, że na początku roku zobaczymy dwa nowe smartfony z serii A. Mowa o modelach Samsung Galaxy A12 oraz Galaxy A02s. To jednak nie wszystko, co producent przygotował, bo do sieci przedostały się wizualizacje Samsunga Galaxy A32. Trudno wprawdzie ocenić, czy są one w 100-procentach prawdziwe. Jeżeli tak, to będziemy mogli mówić o sporej zmianie w wyglądzie. Dość mocno przyzwyczailiśmy się już do wyspy aparatów, która po prostu zmienia swój kształt i położenie na pleckach smartfonów. Widać teraz przyszła pora na trochę inny wygląd.

Galaxy A32 może bowiem całkowicie z takiej wyspy zrezygnować. I choć mówimy tutaj tylko o przypuszczeniach, to taki ruch mógłby wyjść Samsungowi na dobre. Urządzenie wyróżniłoby się na tle innych z serii, co mogłoby się przełożyć na lepszą sprzedaż. Nie jest to jednak zupełna nowość na rynku, bo przecież ostatnio LG Velvet zaproponowało podobne rozwiązanie. Tutaj jednak wygląda na to, że każdy z trzech obiektywów na pleckach będzie takiej samej wielkości, a nie innej, jak w przypadku Velvet. Czy to się może podobać, to już kwestia gustu każdego użytkownika smartfonów. Jednak to zawsze jakiegoś rodzaju ożywienie w serii.

Zobacz też: ZTE Watch Live – nowy smartwatch z wyjątkowym czasem pracy na jednym ładowaniu.

Same obiektywy mogą jednak nieznacznie wystawać ponad powierzchnię tylnego panelu, więc mówimy tutaj bardziej o zmianie wizualnej, niż użytkowej. Dalej bez odpowiedniego etui nie położy się smartfona płasko na stole. O samej specyfikacji urządzenia jeszcze nie wiadomo nic konkretnego, ale sprzęt ma ponoć obsługiwać standard 5G. Podoba wam się taki wygląd?

Źródło: SamMobile / SlashLeaks

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.