Dzięki Gear VR obejrzał narodziny swojego dziecka

Newsy

Samsung-Gear-VR-birth-1

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Niesamowita historia wydarzyła się w Australii. Przebywającemu tam człowiekowi blisko 4000 kilometrów dalej rodziło się dziecko. Pamiętna chwila prawie odbyła by się bez ojca, gdyby nie pomoc australisjkiego oddziału PR Samsunga.

 

Marketingowcy koreańskiej firmy zdbali o to, aby na porodówce pojawiła się odpowiednia kamera i sprzęt do nadawania. W tym samym czasie w Australii na głowę przyszłego ojca zakładano Gear VR.

 

Dzięki nowoczesnej technologii i sprytnemu zagraniu reklamowemu ojciec mógł „być” przy narodzinach swojej pociechy, zaś rozszerzona rzeczywistość została pokazana w bardzo pozytwnym świetle.

 

Poniżej znajdziecie chwytające za gardło wideo z „life virtual reality birth” jak zostało nazwane całe wydarzenie. Trzeba przyznać, że Samsung potrafi z marketingiem uderzyć w dziesiątkę. Już kiedyś byliśmy pod wrażeniem zagrania z pewnymi zakopanymi górnikami.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x