Pierwsze grafiki Xperii Z4 – Sony wprowadza drobne zmiany w designie

1 minuta czytania
Komentarze
sony xpiera z4 twitter

Pierwsze flagowe smartfony tego roku już poznaliśmy. Są nimi HTC One (M9) oraz Samsung Galaxy S6 i S6 Edge. Kolejnym producentem, który najprawdopodobniej przedstawi swój model jest LG, ale niemalże wrześniowym pewniakiem jest Sony z kolejnym urządzeniem z serii Xperia Z.

Obecnie plotki dotyczące następcy Z3’ki ucichły, ale do Sieci przedostała się prawdopodobna grafika prasowa, którą możecie ujrzeć na początku newsa. Co się zmieniło? Niewiele, ale przede wszystkim przesunięty na krawędź został głośnik, co pozwala nam przypuszczać, że z dołu również zostanie wykonany podobny zabieg. Dodatkowo zamienione miejscami zostały czujniki oraz kamera do wideorozmów. Same wymiary Xperii Z4 mają być zbliżone do poprzednika, co zdaje się potwierdzać 5,2-calowy wyświetlacz.  Z kolei wnętrzności tego urządzenia mają zawierać oczywiście Snapdragona 810 współpracującego z 3 GB RAM, a za aparat będzie odpowiadać nowy czujnik oznaczony jako IMX230. Wszystkim zarządzać ma oczywiście Android 5.0/5.1 Lollipop.

Mimo wszystko, czy spodziewacie się po Sony, że ich kolejny flagowy model może zaskoczyć czy też znowu ujrzymy delikatne odświeżenie w stosunku do poprzednika?

źródło: Phone Arena

Motyw