Wycieka zdjęcie nowego smartfona od Sony, Xperia Cosmos telefonem do selfie?

Newsy

SONY DSC

 
W sieci pojawiło się zdjęcie tajemniczego smartfona z serii Xperia. Od jakiegoś czasu mówiło się, że Sony zamierza wprowadzić na rynek własny telefon do selfie. Po połączeniu tych dwóch faktów i obecności sporego aparatu na froncie urządzenia, wydaje się być oczywiste, że ów nieznany smartfon to Xperia Cosmos.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 
Specyfikacja urządzenia nie jest do końca znana, ale mówi się, że będzie ono pracowało na procesorze od MediaTeka podobnie jak Xperia E4. 5,5-calowy ekran 720p to typowy panel dla średniej półki cenowej i tak też będzie sytuowany ten smartfon. Oczywiście najważniejszym elementem tego urządzenia jest przedni aparat wraz z diodą LED. Cosmos to następca mało popularnego modelu C3, który cechował się 5 Mpx kamerą na froncie. Oby kosmiczna Xperia pokazała coś jeszcze lepszego i stała się idealnym telefonem do selfie oferowanym za rozsądne pieniądze.

 

sonyxperiacosmosleak

Źródło: upleaks


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x