Lollipop wreszcie na Galaxy S4 LTE!

Aplikacje

galaxy s4 lilipop

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Na tą chwile wielu użytkowników czekało bardzo długo. Najpierw nową wersję systemu od Google otrzymała międzynarodowa wersja Galaxy S4 z procesorem Exynos. Kolejno aktualizacja zawitała na wariant ze Snapdragonem 800. A teraz rozpoczyna się proces aktualizacyjny najpopularniejszego w naszym kraju Samsunga Galaxy S4 LTE (I9505)!

 

Obecnie aktualizacja dostępna jest dla angielskich użytkowników niebrandowanych wersji Galaxy S4 LTE Black Edition. Oczywiście w oprogramowaniu zawarty jest także język polski. Dostępna jest zarówno poprzez aktualizacje OTA jak i program Samsung Kies. Samsung zdecydował się na udostępnienie wersji systemu o numerze 5.0.1.

 

s4 lte lollipop

 

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników mamy dobrą informacje. Na portalu SamMobile oraz Xda-developers możemy pobrać paczkę z oprogramowaniem, które wgramy za pomocą programu ODIN. System można instalować także na zwykłych wersjach Galaxy S4 LTE. Co ważniejsze jest o oryginalny, niemodyfikowany rom Samsunga i nie powoduje nabicia flagi Knox 0x1, więc nie tracimy bezpowrotnie gwarancji. W momencie wypuszczenia polskiej aktualizacji, możemy ją zainstalować i be problemu reklamować swoje urządzenie. System pochodzi z 26 lutego widać więc że po testach Samsung zdecydował się na szybkie wypuszczenie aktualizacji.

 

Niebawem dostępność aktualizacji powinna zostać rozszerzona na inne kraje. Użytkownicy smartfonów pochodzących od operatorów komórkowych będą niestety musieli jak zwykle jeszcze poczekać na aktualizacje. Nie ponosimy odpowiedzialności za problemy związane z wgrywaniem aktualizacji na własną rękę.

 

Źródło: sammobile.com

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x