HBO GO to niekwestionowana czołówka, jeśli chodzi o najpopularniejsze serwisy streamingowe z filmami i serialami. Aby utrzymać się na powierzchni, platforma jest zmuszona do regularnego aktualizowania zawartości swojej biblioteki. Dziś, w tę środę, na HBO GO pojawiła się garść nowości, które z pewnością zainteresują przynajmniej kilka osób. Co prawda nie ma ich przesadnie dużo, ale jak to mówią – lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.

Środowe nowości na HBO GO – listopad 2020

HBO GO gwiazda szeryfa

Nie ma co ukrywać, że dzisiejsza aktualizacja biblioteki HBO GO zdecydowanie nie należy do grona tych najobszerniejszych, ale cóż – zdarza się. Bez zbędnego przedłużania, pełne zestawienie nowości, które właśnie wylądowały na platformie, prezentuje się następująco:

  1. Gwiazda szeryfa / Tin Star (2017) [sezon 3] [+ audio, + napisy]- gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
    • Filmweb: 7/10, IMDB: 7,3/10
  2. Branża / Industry (2020) [odcinek S01E03] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 5,8/10, IMDB: 4,6/10
  3. Mroczne materie / His Dark Materials (2019) [odcinek S02E03] [+ audio, + napisy] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
    • Filmweb: 7,2/10, IMDB: 7,9/10

Zobacz także: Oto kolejne nowości, które trafią na Netflixa w grudniu – zapowiada się niezwykle ciekawy miesiąc!

To by było na tyle, jeśli chodzi o tytuły, które dziś dodano na HBO GO. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki, żeby kolejne dni były nieco ciekawsze. Tymczasem dajcie znać w komentarzach poniżej, czy coś wam wpadło w oko!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.