Samsung to bardzo popularna firma, która ma w swojej ofercie całą masę różnych produktów, choć największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście smartfony. Jakiś czas temu pisaliśmy, że seria Galaxy S10 dostanie betę One UI 3.0 później niż zakładano, ale na szczęście Samsung zaczyna już udostępniać aktualizację mieszkańcom wybranych państw. Wygląda na to, że firma rozwiązała problem z nadmiernym drenowaniem baterii.

Seria Galaxy S10 z betą One UI 3.0

Galaxy S10 One UI 3.0 beta Android 11

Na szczęście opóźnienie nie było długie, bo obywatele Indii, Korei Południowej i Wielkiej Brytanii mogą już pobierać betę One UI 3.0 z Androidem 11 na smartfony z serii Galaxy S10, w której skład wchodzi Galaxy S10, Galaxy S10+ i Galaxy S10e. Znając Samsunga, jest wysoce prawdopodobne, że jeszcze dziś dostęp do wersji testowej nowego oprogramowania otrzymają Polacy i Niemcy.

Zobacz także: Samsung Galaxy A12 i A02s zaprezentowane – oto ich specyfikacja, wygląd i cena\

Aby uzyskać dostęp do bety, trzeba najpierw zgłosić swoje uczestnictwo w aplikacji Samsung Members. Po rejestracji aktualizacja stanie się dostępna do pobrania przez OTA. Będzie ją można znaleźć w ustawieniach, w zakładce Aktualizacja oprogramowania. Pod koniec trzeba wspomnieć, że wydania oznaczone jako „beta” mają to do siebie, że mogą być pełne błędów i innych niedoróbek. Z tego też powodu nie zaleca się instalacji nieoficjalnego oprogramowania na smartfonach, z których korzysta się na co dzień. Będziecie ściągać, czy czekacie na oficjalnego Androida 11 z One UI 3.0? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.