TIDAL to jeden z najpopularniejszych muzycznych serwisów streamingowych na świecie. Oczywiście pod względem liczby użytkowników bardzo daleko mu do takich gigantów jak Spotify czy Apple Music, ale platforma ma swoich zwolenników. Dziś dowiedzieliśmy się, że wszyscy chętni mogą otrzymać 4-miesięczny dostęp do planu HiFi za jedyne 1,99 zł. To okazja, obok której nie można przejść obojętnie.

4 miesiące TIDAL HiFi w cenie równej 1,99 zł

Tidal hifi 4 miesiące za 1,99 zł

W ofercie TIDAL-a można znaleźć ponad 70 milionów utworów bez reklam. Regularna cena miesięcznej subskrypcji pakietu podstawowego to 19,99 zł, a wariantu HiFi – aż 39,99 zł. Tak się składa, że teraz za 4 miesiące dostępu do abonamentu HiFi oferującego muzykę w bezstratnej jakości można zgarnąć za 1,99 zł. Aby skorzystać z okazji, wystarczy rozpocząć subskrypcję na tej stronie. W promocji mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i starzy użytkownicy TIDAL-a, jednak przez „starzy” rozumie się tu osoby, które już wcześniej korzystały z podobnej oferty promocyjnej, ale nie mają obecnie aktywnej subskrypcji.

Zobacz także: Pomimo pandemii Polacy nie zamierzają rezygnować z zakupów podczas Black Friday 2020

Nie jest jasne, jak długo będzie obowiązywać okazja, więc lepiej nie zwlekać z rozpoczęciem swojej subskrypcji. Po upływie 120 dni z naszego konta zacznie być pobierane 39,99 zł miesięcznie. Oczywiście abonament można w każdej chwili przerwać, a odpowiednia opcja znajduje się w ustawieniach. Skorzystacie, czy wolicie inne muzyczne serwisy streamingowe? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: TIDAL

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.