Samsung: więcej wysokogatunkowych materiałów w naszych telefonach

Newsy

samsung galaxy note 4 youm

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Od lat mówi się o tym, że poza szybkością działania, stablinością systemu, udanymi modyfikacjami producenckimi Samsung cechuje się… stosowaniem plastiku i słabych materiałów. Tę bolączkę wywlekano setki razy. Nawet jeśli sprzęt był naprawdę bardzo udany zawsze można było zgnoić koreańczyków za użycie plastiku do budowy telefonu.

 

Powoli coś zmienia się w myśleniu Azjatów. Jeden z dyrektorów generalnych koreańskiego konglomerata przyznał, że firma poważnie myśli o zmianie stosowanych materiałów. Według Shin Jong Kyuna w ofercie Samsunga ma się pojawić więcej smartfonów z metalowymi obudowami, cienkich oraz wyposażonych w dobrej jakości ekran. Wygląda na to, że niedawne spadki w ilości sprzedawanych smartfonów zmusiły Samsunga do myślenia i próby odbicia złego trendu.

 

Malkontentom należy przyznać część racji. Spośród liczących się producentów to właśnie Samsung ma w swojej ofercie najmniej modeli cechujących się eleganckim wykończeniem. Właściwie poza świeżymi S6 i S6 Edge tylko Note 4 wyróżnia się spośród masy plastikowych telefonów z Korei.

Źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x