Witualna rzeczywistość na YouTube!

Newsy

YouTube-na-Android-aktualizacja-664x374

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wirtualna rzeczywistość to coś, co może być przełomem na technologicznym rynku. Każdy liczący się producent ma już w swojej ofercie/planach urządzenie pozwalające na oglądanie rozszerzonej rzeczywistości.

 

Kwestia dostosowania treści, które możemy oglądać w 3D idzie już troszkę słabiej, ale pierwszy poważny krok własnie nastąpił. W styczniu bieżacego roku Google ogłosił, że serwis YouTube będzie odtwarzał materiały przeznaczone do oglądania za pośrednictwem przyrządów do obsługi wirtualnej rzeczywistości.

 

Obietnica stała się faktem. Poniżej prezentujemy wideo, które jest dowodem na to, że na YouTube trafiły pierwsze filmy nowego rodzaju. W lewym górnym rogu możemy dostrzeć 4 małe strzałki służące do nawigowania perspektywą oglądania. Na komputerze nie wygląda to może nazbyt imponująco, ale mając pod ręką chociażby Google Cardboard potencjał takich materiałów znacznie wzrasta.

 

 

źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x