Microsoft nie wyłoży pieniędzy na CyanogenMod

Newsy

cyanogen new logo

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Kilka tygodni temu w internecie pojawiły się informacje mówiące o tym jakoby Microsoft zainteresowany był zainwestowniem w CyanogenMod. CyanogenMod to najbardziej rozpoznawalna wersja systemu Android, której nie wypuściło Google. Twór zyskał dużą popularność głównie przez swoją szybkość oraz stabilność. Doszło nawet do tego, że CyanogenMod został zastosowany jako wersja „podstawowa” dla OnePlus One oraz Alcatel OneTouch Hero 2+.

 

Sukces jaki odnosła „nakładka” nie przekonał jednak Microsoftu do wyłożenia pieniędzy na jej rozwój. Jak donosi agencja Bloomberg: „Microsoft po negocjacjach nie zdecydował się na dofinansowanie CyanogenMod’a. Niewyklucze jednak, że gigant będzie chciał dogadać się z zespołem programistów w inny sposób, aby móc pozyskać oprogramowanie na swoje urządzenia.”

źródło: androidcentral.com / bloomberg.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x