Słuchawki Huawei FreeLace Pro doczekały się ogromnej przeceny, bo o aż 500 złotych. Zważywszy na to, że same kosztowały niecałe 600 złotych, to teraz można je mieć za naprawdę przyzwoite pieniądze. Trzeba się jednak pośpieszyć, bo promocja jest ograniczona czasowo i pod względem liczby sztuk. Gdzie dostaniemy słuchawki od Huawei?

Słuchawki Huawei FreeLace Pro – promocja

Słuchawki Huawei FreeLace Pro

Huawei zapowiadał ostatnio, że zamierza wystartować z nową promocją na swojej stronie firmowej i tak się właśnie stało. Teraz, co tydzień mają się tam bowiem pojawiać okazjoWtorki, czyli „szybkie wrzutki”. Chodzi o przeceny na wybrane produkty, które da się kupić na stronie producenta. I pierwszym takim strzałem są słuchawki Huawei FreeLace Pro. I trzeba przyznać, że firma wie, jak zachęcić do kupna sprzętu, bo przecena jest gigantyczna. Słuchawki, które kosztowały normalnie 599 złotych, teraz kosztują jedynie 99 złotych. Pół tysiąca taniej to naprawdę dużo, więc jeżeli ktoś szuka podobnego sprzętu, to chyba wie, co powinien zrobić.

Wszystko ma jednak swoje małe „haczyki” i nie inaczej jest tym razem. Promocja obowiązuje tylko dziś, czyli 24 listopada. I warto tutaj dodać, że liczba sztuk jest wyjątkowo ograniczona, bo w promocyjnej cenie ma być jedynie 50 sztuk sprzętu. Obowiązuje więc zasada, kto pierwszy, ten lepszy. Więc warto się pośpieszyć, bo może się okazać, że zaraz urządzeń zabraknie. Wiadomo, za chwilę wystartują Czarne Piątki, a wiele firm już wprowadziło przeceny. Zawsze można polować na słuchawki gdzie indziej, ale lepszej oferty raczej nie znajdziemy.

Zobacz też: Black Friday w MediaMarkt, czyli edycja XXXL.

FreeLace Pro charakteryzują się aktywną redukcją szumów z otoczenia, a na jednym ładowaniu mogą pracować do nawet 24 godzin. W promocji znalazły się słuchawki w kolorze czarnym, więc tutaj nie ma specjalnego wyboru. Sprzęt wyposażono także w dynamiczny 14-milimetrowy przetwornik oraz mikrofony skierowane na zewnątrz i do wewnątrz.

Aktualizacja

Słuchawki już zostały wyprzedane – na stronie pojawiła się informacja o braku dostępności.

Źródło: Huawei

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.