Koniec listopada to czas promocji. W akcję Black Week zaangażowało się Play – operator oferuje tańszy internet stacjonarny. To opcja, którą mogą rozważyć osoby szukające stabilnego łącza do domu, a jednocześnie niechcące wydawać zbyt dużych sum pieniędzy. Dzięki promocji przez 3 miesiące nie musimy opłacać abonamentu za internet.

Promocja na internet stacjonarny w Play na Black Week

Play proponuje w swojej promocyjnej ofercie internet stacjonarny o prędkości do 300 Mbps. Miesięczna opłata wynosi 40 zł po rabatach (te są naliczane za wybór e-faktury, terminowe płatności, zgody marketingowe i na profilowanie).

Umowę podpisujemy na 24 miesiące, jednak 3 miesiące abonamentu są za darmo. Nie płacimy za wypożyczenie sprzętu (routera) od operatora, musimy natomiast jednorazowo zapłacić 50 zł za instalację. Promocyjna oferta potrwa do 2 grudnia 2020. Można z niej skorzystać zarówno na stronie play.pl, jak i w stacjonarnych salonach operatora.

Czytaj także: [Promocje dnia] OnePlus 8T, Honor 20, Samsung Galaxy Watch Active i więcej super okazji!

Fioletowy operator ma też dwie inne propozycje internetu stacjonarnego. Jedyna cecha, którą się różnią to prędkość. Te opcje nie są jednak objęte promocją. Za internet z prędkością do 150 Mbps trzeba zapłacić 35 zł miesięcznie, natomiast jeśli chcemy mieć prędkość do 600 Mbps, musimy wydać 55 zł każdego miesiąca.

źródło: Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.