Już kilka dni temu pojawiły się informacje o szturmie białych urządzeń mobilnych od Samsunga. Po sukcesie białej wersji Galaxy S2, w 2012r. potencjalni kupujący będą mieli jeszcze większy wybór, zarówno przy wyborze smartfonów, jak i tabletów.

Galaxy Nexus
Metamorfoza tego aparatu jest o tyle mało imponująca, że zmiana koloru nie dotyczy całości urządzenia. Kiedy białe zostaną boki i tył urządzenia, front,wnętrze (i miejmy nadzieję cena) pozostaną bez zmian.

Galaxy Tabs

Zdecydowanie cieszy fakt, że producent daje nam wybór zakupu tabletu w białym kolorze, gdyż do tej pory opcje kolorystyczne były raczej domeną smartfonów. Prawdziwym wyjściem naprzeciw konsumentom jest udostępnienie obydwu flagowych tabletów koreańskiego producenta, czyli w wersji zarówno 7, jak i 10.1 calowej.

W przeciwieństwie jednak do przedstawionego powyżej Nexusa, urządzenia są w całości białe, czyli również od frontu. W pełni biały Galaxy Tab wygląda naprawdę elegancko i przyznam szczerze, że mimo przewagi czarnych urządzeń ze względów praktycznych, sam nie wzgardziłbym taką wersją tabletu leżącą na moim stoliku do kawy. Patrząc jednak na nowego Galaxy Taba, niektórym (znowu) do złudzenia przychodzić może na myśl konkurencyjne urządzenie o nazwie „na i…, od firmy na A…”. Pozostaje nam mieć nadzieję, że nikt nie wpadnie na genialny pomysł utrzymywania, iż opatentował biały kolor w urządzeniach mobilnych 😉

 

Jasne, że możliwość jakiegokolwiek wyboru zawsze zachęca. A czy wy zdecydowalibyście się na któreś z przedstawionych urządzeń w białej wersji kolorystycznej? Ilu z was przedkłada zatem elegancję, nad trud utrzymania bieli w stanie salonowym? 

Źródło: phandroid.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Wojtek Błaszczyk