HTC One (M9) pojawi się już za 3 dni i będzie dostępny w dwóch wariantach!

Newsy

HTC-One-M9-8

 
HTC oficjalnie potwierdziło, że już 16 marca na rynku pojawi się najnowszy smartfon z serii One. W najbliższy poniedziałek M9 trafi do Tajwanu, aby w ciągu kolejnych dni ruszyć na podbój Europy.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 
Urządzenie będzie dostępne w dwóch wariantach, z 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej. W dniu premiery obie wersje zostaną wycenione na odpowiednio 693 i 756 dolarów. Różnica jest niewielka i warto dopłacić 63 zielone w zamian za dwukrotnie większą pamięć smartfona.

 
Nie wiadomo dokładnie czy obie wersje trafią do Europy, ale obecność slotu na kartę microSD powinna wyrównać wszelkie ewentualne braki. M9 pracuje na Androidzie 5.0 z nakładką Sense 7. Snapdragon 810 i 3 GB RAM-u powinny zapewnić stabilną pracę w każdych warunkach, a ekran o rozdzielczości FHD nie będzie zbytnio obciążał urządzenia. Nowy One pojawi się za niecały miesiąc w naszym kraju i będzie kosztował 3149 zł. To niemało, ale w porównaniu do cen ostatnio zaprezentowanych urządzeń, ta kwota wydaje się rozsądna. W sklepie RTV Euro AGD już od wczoraj można składać zamówienia na tego smartfona.

 

HTC-One-M9-4

Źródło: Phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x