samsung galaxy s6 active

 

Samsung swoim modelem Galaxy S6 pokazał, że idzie w zupełnie inne strony. Zerwał z wieloma elementami, które charakteryzowały zeszłoroczny model i tym samym stara się inaczej postępować w tej rozgrywce. To, co uciekło z Galaxy S6 w stosunku do S5 z pewnością pojawi się w tegorocznej odmianie „Active”.

 

Już informowaliśmy Was, że Samsung prowadzi testy takiego modelu i teoretycznie lada chwila powinniśmy ujrzeć ten model oficjalnie. Niemniej jednak, na razie musimy opierać się na mniej lub bardziej prawdopodobnych plotkach. Dzisiejsza pochodzi z SamMobile, co zdecydowanie przesuwa szalę na korzyść wiarygodności. Otóż Galaxy S6 Active ma charakteryzować się tym samym wyświetlaczem, podzespołami, aparatem, ale zmienią się oczywiście wymiary. Ten telefon będzie po prostu większy: 146,9 x 73,6 x 8,8 mm (Galaxy S6: 143,4 x 70,5 x 6,8 mm). Nie jest to żadne zaskoczenie, gdyż odmianę Active ma charakteryzować wodo- i kurzoodporność, ale dodatkowo zwiększy się pojemność akumulatora, która w tym wypadku ma wynieść 3500 mAh.

 

Także czyżby Galaxy S6 Active miał się okazać modelem lepszym, a z pewnością bardziej zbliżonym do Galaxy S5?

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.