T-Mobile przygotowało dla swoich klientów promocję, w ramach której można aktywować pakiet 1000 minut. Operator przypomina, że w ten weekend ma miejsce Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Obecna sytuacja sprawia jednak, że spotkania międzyludzkie twarzą w twarz są bardzo ograniczone. Zawsze można jednak porozmawiać przez telefon.

Jak aktywować pakiet 1000 minut od T-Mobile?

Promocyjny pakiet jest bezpłatny, mogą go aktywować użytkownicy ofert typu MIX i na kartę. Czas na skorzystanie z promocji jest do końca niedzieli 22 listopada. Na wykorzystanie 1000 minut mamy 3 dni od momentu aktywacji pakietu. Bonus można odebrać tylko raz.

Przyznany pakiet można wykorzystać, dzwoniąc na numery komórkowe i stacjonarne w kraju. W ciągu 1000 minut z pewnością nikomu nie zabraknie czasu na nadrobienie tematów – zaznacza magentowy operator. Żeby skorzystać z promocji, wystarczy wysłać wiadomość SMS. Szczegóły poniżej.

  • Klienci T-Mobile na kartę wysyłają SMS-a o treści MINUTY pod numer 80401
  • Abonenci oferty typu MIX w T-Mobile wysyłają SMS-a o treści MINUTY pod numer 80404

Czytaj także: 3 GB internetu od T-Mobile za darmo w ramach akcji Happy Fridays

T-Mobile organizuje też Black Friday. W ramach akcji promocyjnej można otrzymać bonus +20% do doładowania, a także kupić taniej sprzęt elektroniczny. Szczegóły na ten temat znajdziecie w podlinkowanym tekście.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.