SDK Lollipopa udostępnione

Aplikacje

lollipop

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Siłą każdego systemu operacyjnego są programiści odpowiedzialni na stworzenie zaplecza gier i aplikacji na daną platformę. Uzbrojenie ich w odpowiednie narzędzia usprawnia ich pracę, co powoduję, że chętniej tworzą oni swoje małe dzieła.

 

Właśnie dlatego Google nie zwlekało długo z udostępnieniem SDK dla najnowszego Androida. Od tej pory jest ono ogólnodostępne, więc każdy z zainteresowanych może pobrać środowisko niezbędne do programowania na platformę Android.

 

W najnowszej wersji nie doświadczymy wielu istotnych zmian. Najbardziej rzucającą się w oczy cechą jest wsparcie dla programowania aplikacji z przeznaczeniem do wykorzystania na urządzeniach z funkcją dual-sim. Programiści będą lepiej wyposażeni w środki mające zbadać stabilność aplikacji na takich smartfonach. Poza tym nowe SDK wspiera klasę URLConnection.

źródło:  phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x